Prečo používať elektronické odpudzovače

Úvod Otázky k odpudzovačomPrečo používať elektronické odpudzovače

Elektronické odpudzovač - plašiče sú z hľadiska obsluhy a účinnosti najvhodnejším riešením ochrany majetku pred škodcami.

Hlavné výhody elektronických odpudzovačov - plašičov škodcov:

- škodcov z objektov a pozemkov odoženú a naďalej ich chránia pred ich návratom 

- škodcov nezabíjajú, takže odpadá likvidácia uhynutých škodcov a tým aj kontakt so škodcami 

- vďaka tomu, že do objektov a na pozemky chránené elektronickým odpudzovačom škodca vôbec nevojde, nezanecháva tam výkaly a nezakladá si tam hniezda

Pokiaľ sa Vám kuna alebo hlodavce nasťahujú do domu, okrem toho že ničia všetko na čo prídu tým, že skúšajú či by im to nechutilo, nosia si tam z vonku potravu  a v neposlednom rade tam zanechávajú výkaly. Určite nieje ničím snom mať nad hlavou v strope zvyšky potravy a výkaly. V zimnom období si toho zrejme nevšimnete, no príde leto a počas teplých dní sa zvyšky potravy a výkaly začnú rozkladať a zapáchať. Okrem toho zapáchajúce zvyšky potravy nalákajú do Vášho domu ďalších návštevníkov v podobe hlodavcov, ktorý taktiež neberú ohľad na to "že sú na návšteve". 

Veľa ľudí si ešte stále neuvedomuje, že pár eur vynaložených na kúpu odpudzovača Vás ochráni od mnohých nepríjemností s rozoberaním strechy a odstraňovaním zvyškov potravy, výkalov a v mnohých prípadoch aj uhynutých hlodavcov a kún. 

Prečo by sa na Vašej povale mali nachádzať uhynuté zvieratá? Odpoveď je jednoduchá. Ak Vy, alebo Váš sused používate na hubenie hlodavcov a kún otravu, je veľká pravdepodobnosť že skutočne uhynuté zvieratá na povale, alebo za sadrokartónmi v podkrovných miestnostiach budú.

Predstavte si že kuna, alebo hlodavec má vo Vašom dome pohodlné a teplé miestečko, kde chodí spávať a odpočívať. Vy, alebo Váš sused tohto škodcu dosýta nakŕmite otravou. Kam škodca pôjde? No určite nepôjde hľadať ďaľšiu potravu. Zalezie si do hniezda a tam odpočíva. No a ak je otrava skutočne účinná, ostane tam odpočívať navždy. 

Takže určite nečakajte až Vám budú kuny dupať nad hlavou a Vy nebudete v noci spávať. 

Umiestnením odpudzovačov kún a hlodavcov zabránite vniknutiu kún a hlodavcov do Vášho domu a najmä ochránite si svoj majetok pred poškodením a znečistením.

V našom eshope www.protiskodcom.sk si môžete vybrať z niekoľkých typov odpudzovačov presne Vašich požiadavek či už na napájanie alebo veľkosť chránenej plochy.

 

Nakupovať v eshope môžete kliknutím tu: www.protiskodcom.sk

 

Copyright 2016 - 2024 © protiskodcom.sk